Nabízíme

Barmanská show:

Naši barmani jsou opravdoví borci, kteří svým profesionálním barmanským vystoupením si získávají obdiv ze strany hosta. Barmanské vystoupení trvá cca 7- 10 min. V průběhu vystoupení se můžete těšit na tzv. free style, a vzduchem nelétají jenom láhve, ale i ostatní barmanské pomůcky a výsledkem show je namíchaný lahodný drink. Naši barmani mají vždy na závěr připraveno barmanské show překvapení, které potěší ne jednoho hosta.
 

Barmani:

Naším posláním je obohatit Vaše firemní večírky, párty, oslavy narozenin, plesy, večírky, svatby .... nejmodernějšími míchanými nápoji. Naši barmani vždy míchají  z prémiových produktů a s láskou pro barmanské umění, aby koktejl, který u nás ochutnáte byl jedinečný a vzpomínka na nás nezapomenutelná.
Milujeme to, co děláme a jsme rádi, když přinášíme novou šťávu do světa cocktail cateringu.
Naše vášeň pro tuto činnost, nás posouvá stále dál. Ze svých zkušeností víme že právě kvalitní občerstvení a výborné jídlo si hosté zapamatují.
Proto z oblasti gastronomie vždy vybíráme starostlivě dodavatelé, kteří k přípravě jídel používají čerstvé suroviny a kvalitní výrobky.
 

Koktejlové menu:

Máme pro Vás připravené koktejlové menu od nejoblíbenějších koktejlů mojita, cuba libre, piňacolady, high society aj., nezapomínáme však ani na nejmenší a případné řidiče, kteří si můžou vychutnat výborné nealkoholické koktejly. Vybírat můžete opět z naší široké škály koktejlů. Koktejlové menu a design koktejlového lístku Vám sestavíme i podle Vašich představ a přání. Stačí když nám sdělíte Vaši představu, my ji zrealizujeme avšak o finální verzi rozhodujete vy.